ZDOLNI Z POMORZA
Dnia 21.06.2017 roku w Filharmonii Ba速yckiej na O這wiance odby豉 si gala wr璚zenia nagr鏚 oraz zako鎍zenie nowej edycji programy ZDOLNI Z POMORZA. Podczas gali dowiedzieli鄉y si ilu ZDOLNYCH uczni闚 z wojew鏚ztwa pomorskiego skorzysta這 z tej formy wsparcia. Ile zosta這 zaprezentowanych wyk豉d闚, warsztat闚, spotka. Zapoznali鄉y si ze zwyci瘰kimi projektami uczni闚: " Tr鎩wymiarowe projektowanie kubka z logo Zdolnych", "Czy przej軼ia dla pieszych s bezpieczne?", "Zanieczyszczenie ha豉sem budynku III LO w Gda雟ku"- bardzo ciekawie swoje projekty przedstawili ZDOLNI z POMORZA uczniowie. Podczas gali ucze naszej szko造 szko造 KACPER JUC z klasy II A otrzyma dwa certyfikaty za udzia w dw鏂h kursach e-learningowych. Wraz z Kacprem w gali udzia wzi瘭i Maciej Borowicz IIIB, Jakub Swenda i Daria Komkowska IIH, Natalia Socha IIA oraz Roksana Chor捫ewicz IIG.
Zapraszamy do zg豉szania si do nowej edycji programu ZDOLNI z POMORZA. WARTO si uczy w doborowym towarzystwie.
Zanim dotarli鄉y do Filharmonii przeszli鄉y szlakiem Heweliusza przez Gda雟k. Byli鄉y w Ratuszu Staromiejskim(tu pracowa Jan Heweliusz), w ko軼iele 安i皻ej Katarzyny(tu pochowany jest Jan Heweliusz). Zobaczyli鄉y model elektrowni wodnej, sprawdzili鄉y godzin na zegarze s這necznym. Odpocz瘭i鄉y przy nowoczesnej fontannie. Natkn瘭i鄉y si na autokar pi趾arzy Hiszpanii U21-podobno s s豉wni. Na O這wiank przeszli鄉y przez niedawno wybudowan k豉dk. Relacja z Gda雟ka i Gali przedstawiona jest na za陰czonych zdj璚iach. Opiekunem uczni闚 by豉 pani Anna Borowicz.(AB)
Zdj璚ia