Szkolny Dzień Sportu
W dniu 18.06.2014 r. w Parku Jeziorko odbył się szkolny Dzień Sportu. Otwarcie Imprezy miało miejsce o godzinie 900 wtedy też uczniowie zapisywali się do X Biegu im. Jana Heweliusza.
Dziewczęta klas I-III rywalizowały na dystansie 500 m, natomiast chłopcy 800m. Niektórzy z nauczycieli dając dobry przykład naszej młodzieży, również wzięli udział w biegu. Wśród dziewczyn najszybsza była Agata Kotłowska kl. Ia, a wśród chłopców Patryk Groth kl. Ic.
Po wręczeniu nagród przyszedł czas na zmagania zespołowe. Klasy rywalizowały ze sobą w trzech konkurencjach: bieg z wodą, "z kocyka na kocyk" oraz przeciąganie liny. Najwięcej punktów spośród klas trzecich zdobyła klasa III b, wśród drugich najlepsza była klasa IIf, a w klasyfikacji klas pierwszych zwyciężyła klasa Ic .
Wszystkie klasy otrzymały miłą słodką niespodziankę w postaci pysznych cukierków oraz lodów dla ochłody.