Sprz徠anie 安iata
Sprz徠anie 安iata to mi璠zynarodowa akcja odbywaj帷a si w Polsce od 23 lat w trzecim tygodniu wrze郾ia. Has這 tegorocznej akcji brzmi "Podaj dalej... drugie 篡cie odpad闚". W naszej szkole w dniu 16.09.2016r uczniowie mieli mo磧iwo嗆 zmierzy si z odpadami. Nauka poprzez zabaw odbywa豉 si podczas przerw w segmencie B. Najwi瘯sz atrakcj by這 zgniatanie plastikowych butelek a nast瘼nie wrzucenie ich do 鄴速ego pojemnika na plastiki. Na tym stanowisku uczniowie testowali dwie zgniatarki do plastikowych butelek i puszek. (ZDOBYTE PUNKTY: Dominik Stencel /IC-6p, Angelika Tokarzewska/ IIIB-4p) Najtrudniejsz konkurencj by這 celowanie bateriami do ma貫go otworu w zielonym kartonowym pojemniku na ten rodzaj odpadu. G堯wnie ch這pcy pr鏏owali swoich si w celowaniu makulatur w niewielkie, punktowane otwory. Tylko nieliczni dok豉dnie trafiali do celu. (ZDOBYTE PUNKTY: Albert Banaszek /IIIB-27p, Oskar Adamczyk/ IIIB-25p, ㄆkasz Konkol/ IIIB-22p, Kacper Plicht/ IIB-16p). Wszystkim uczestnikom walki z odpadami kibicowali inni uczniowie. Klasa IIIB najaktywniej udziela豉 si podczas akcji SPRZ﹗ANIA 名IATA. Gratulacje dla uczni闚 z klasy sportowej za zdobycie najwi瘯szej punkt闚 w konkurencji "Rzut makulatur do celu". Celem zabawy z odpadami by豉 nauka i wdra瘸nie prawid這wej segregacji surowc闚 wt鏎nych. Organizatorem akcji by豉 pani Anna Borowicz, realizacj akcji wspiera豉 pani Monika Ancyperowicz(AB)
Sprz徠anie 安iata