PIERWSZE KLASY POSADZIΧ DRZEWA.
26.10.2012 roku uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami posadzili na terenie szko造 swoje drzewa. Ch這pcy i dziewcz皻a dzielnie pracowali 這patami, aby prawid這wo posadzi 鈍ierki. Drzewa ustroili chor庵iewkami z logo 800-lecia 真kowa .Wok馧 nowych ro郵in powiesili niebieskie baloniki. Ka盥a klasa zosta豉 uwieczniona na zdj璚iu, pozuj帷 przy posadzonym swoim drzewie. Podczas ca貫j akcji 鈍ieci這 s這鎍e a uczniowie bardzo szybko i sprawnie poradzili sobie z zadaniem. Przy ka盥ym drzewie przymocowano tabliczk upami皻niaj帷 to wydarzenie. To ju po raz drugi w historii gimnazjum ,gdy klasy pierwszy po 郵ubowaniu sadz drzewa . Upami皻niaj tym wydarzeniem rozpocz璚ie trzyletniej nauki w Publicznym Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza. Od teraz ka盥a klasa mo瞠 opiekowa si swoim drzewem i dba o jego rozw鎩.