Klasy drugie pi瘯nie czyta造
Za nami drugi konkurs czytelniczy Pi瘯nie czytamy. W tej edycji zmierzy造 si klasy drugie. Udzia wzi窸y trzy klasy - IIa, IIc, IIg. Pomimo niskiej frekwencji atmosfera konkursu by豉 wspania豉. Wida by這 du瞠 zaanga穎wanie uczni闚, dobry humor, ciekawe charakteryzacje i zabaw czytanym s這wem. Tym razem Harry Potter okaza si hitem czytelniczym.
Komisja konkursowa w sk豉dzie: Gra篡na Czechowska i Joanna Giezek (nauczyciele bibliotekarze) oraz Zofia Skrzypkowska (d逝goletnia nauczycielka j瞛yka polskiego) przyzna豉 bezkonkurencyjne I miejsce klasie IIg z wychowawc Ann Borowicz, wyr騜nieniami zosta造 nagrodzone pozosta貫 klasy: IIa z Janin Kozyr oraz IIc z Justyn Nacel.
W otwarciu i podsumowaniu konkursu uczestniczy豉 Pani dyrektor Miros豉wa 皋軟a. Dzi瘯ujemy uczniom oraz wychowawcom za przygotowanie si do konkursu.
Gra篡na Czechowska