Doradztwo zawodowe
W ramach doradztwa zawodowego dla uczni闚 klas III i innych zainteresowanych odby這 si spotkanie z przedstawicielk Banku PKO BP Pani Iwon Borzym, kt鏎a opowiedzia豉 uczniom o us逝gach jakie 鈍iadczy bank, potrzebach kadrowych, zadaniach, kt鏎e wykonuj pracownicy banku, ich predyspozycjach wymaganych na poszczeg鏊nych stanowiskach oraz o ca貫j strukturze bankowo軼i.
Opr鏂z spotka z przedstawicielami r騜nych zawod闚 organizujemy Targi szk馧 ponadgimnazjalnych, kt鏎e odb璠 si w naszej szkole 28 kwietnia 2015r. Tego dnia przewidziano wyst徙ienie cz這nka Zarz康u Pracodawc闚 Pomorza Pana Wojciecha Szczepa雟kiego, kt鏎y wska瞠 aktualne potrzeby rynku pracy.
W maju m這dzie b璠zie mia豉 mo磧iwo嗆 uczestniczenia w spotkaniu z prawnikiem oraz poznania kilku zak豉d闚 pracy z naszej gminy.
Tego typu przedsi瞝zi璚ia maj na celu u豉twienie m這dzie篡 wyboru dalszej drogi edukacji.
Gra篡na Czechowska