Klasy trzecie pi瘯nie czyta造
Za nami ostatnia edycja konkursu czytelniczego - Pi瘯nie czytamy dla klas trzecich. Udzia wzi窸y cztery klasy: IIIc, IIId, IIIh, IIIi.
Prezentacje wybranych fragment闚 zosta造 ocenione bardzo wysoko przez komisj konkursow, poniewa uczniowie przygotowali ciekawe interpretacje tekst闚, a by造 to: Oro - autor Marcel A. Marcel,Yellow bahama w pr捫ki napisanej przez Ew Nowak, Coolman i ja Rudigera Bertrama czy Sceny z 篡cia smok闚 Beaty Krupskiej. To w豉郾ie ta pozycja zosta豉 najwy瞠j oceniona przez komisj konkursow w sk豉dzie:
Gra篡na Czechowska i Joanna Giezek (nauczyciele bibliotekarze)
Zofia Skrzypkowska (d逝goletnia nauczycielka j瞛yka polskiego).
Komisja przyzna豉 bezkonkurencyjne I miejsce klasie IIIh z wychowawc El瘺iet Stormowsk. Wyr騜nieniami zosta造 nagrodzone pozosta貫 klasy: IIIc z Edyt Krzyszto, IIId z Beat ζp oraz IIIi z Aleksandr ζp.
W otwarciu i podsumowaniu konkursu uczestniczy豉 Pani dyrektor Miros豉wa 皋軟a. Dzi瘯ujemy uczniom oraz wychowawcom za wzi璚ie udzia逝 w konkursie czytelniczym.
Gra篡na Czechowska