Klasa II g zwyci篹y豉 w konkursie czytelniczym
Uczennice z klasy II g - Alicja Butowska, Adrianna Cichocka, Paulina Lejk, Magdalena Lubocka, Wiktoria Pawelczyk, Jagoda Potrac, Karolina Szutenberg zwyci篹y造 w konkursie czytelniczym klas II Pi瘯nie czytamy. W tym roku - zgodnie z zasadami konkursu - nale瘸這 przygotowa fragment powie軼i kryminalnej, nie mog豉 to by lektura szkolna. Zwyci瘰ka powie嗆 to 妃ier z obcej r瘯i Nory Roberts.
Gratulujemy uczennicom 鈍ietnego wyst瘼u podczas konkursu oraz w czasie prezentacji szko造 z okazji Dnia Otwartego, kt鏎y odby si 13.05.15r. Sz鏀toklasi軼i z zainteresowaniem s逝chali i ogl康ali dziewcz皻a, kt鏎e dodatkowo wykaza造 si inwencj tw鏎cz w charakteryzacji ka盥ej postaci wyst瘼uj帷ej w wybranym przez nie fragmencie. Zapraszamy do udzia逝 w konkursie w przysz造m roku, tematem b璠zie romans.
Gra篡na Czechowska