Czytali鄉y po raz czwarty
Wzorem lat ubieg造ch wzi瘭i鄉y udzia w kolejnej, 4. edycji Narodowego Czytania, kt鏎a zosta豉 obj皻a Honorowym Patronatem Pary Prezydenckiej - Andrzeja Dudy i Agaty Kornhauser - Dudy. W tym roku czytali鄉y powie嗆 Boles豉wa Prusa Lalka.
W naszym gimnazjum czytali: Anna Borowicz, Janusz Cirocki, Gra篡na Czechowska, Joanna Giezek, Wojciech Kankowski, Aleksandra Kobiela, Paulina Milczanowska, Beata Stoppa, Joanna Swenda, Witold Szmidtke i Miros豉wa 皋軟a.
" Czytajmy przez ca造 rok. Czytajmy naszym dzieciom, w gronie znajomych, po篡czajmy sobie ksi捫ki nawzajem i motywujmy innych do czytania" - powiedzia豉 Pierwsza Dama.
Te s這wa s r闚nie przes豉niem uczestnik闚 Narodowego Czytania. Zach璚amy uczni闚 do cz瘰tego sp璠zania czasu wolnego z ksi捫k.
Dzi瘯ujemy naszym s逝chaczom, kt鏎zy przyszli na t uroczysto嗆. Szczeg鏊ne s這wa pochwa造 nale膨 si uczniom, kt鏎zy tak licznie przybyli, aby pos逝cha wybitnego dzie豉 Boles豉wa Prusa.
Gra篡na Czechowska
Tu mo瞠sz wi璚ej przeczyta i obejrze dzj璚ia