Nasi gimnazjaliści na Wojewódzkiej Gimnazjadzie Lekkoatletycznej
27.05 2015r. w Słupsku odbył się XVI Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców. Z każdego powiatu do finału kwalifikuje się 16 osób. Z gminy Żukowo powiat kartuski reprezentowało 6 osób, w tym aż 4 osoby z naszego gimnazjum. Uczniowie rywalizowali w różnych konkurencjach lekkoatletycznych. Młodzież naszej szkoły zmagała się na dystansie 1000m i 600m. Agata Kotłowska, uczennica klasy 2a na dystansie 600, wywalczyła srebrny medal, natomiast Patryk Groth, uczeń klasy 2c, na dystansie 1000m stanął na podium zdobywając złoty medal. Również na dystansie 1000m rywalizowały: Cathrin Warmiński, uczennica klasy 2c przybiegając na metę jako czwarta, oraz Dagmara Groth, uczennica klasy 3h, kończąc bieg na miejscu szóstym. Gratulujemy!